En Yakın Su Tesisatçısı

Yenisahra Mahallesi Su Tesisatçısı

En Yakın Su Tesisatçısı – Su Tesisatçısı – Su Kaçağı Tespiti – Tıkanıklık Açma

banner tesisat 4
İstanbul Su Tesisatçısı
İstanbul Su Tesisatçısı
Üsküdar Acıbadem Mahallesi Su Tesisatçısı
Üsküdar Acıbadem Mahallesi Su Tesisatçısı
Silivri Kadıköy Mahallesi Su Tesisatçısı
Silivri Kadıköy Mahallesi Su Tesisatçısı

Su Kaçağını %100 Buluyoruz! Bulamadığımız Hiçbir Su Kaçağından Ücret Talep Etmiyoruz!

En Uygun Fiyat Garantisi!

Su Kaçağı Nerede Olursa Olsun Kesin Buluyoruz. Su Kaçağını Bulamadığımız İşlemlerden Ücret Talep Etmiyoruz.

 Noktasal Su Kaçağı Tespiti – Robotla Tıkanıklık Açma – Logar Bulma – Pimaş Yıkama

Kırmaya Dökmeye Son!

Noktasal Su Kaçağı Tespiti – Robotla Tıkanıklık Açma – Logar Bulma – Pimaş Yıkama

Bakırköy Yeşilköy Mahallesi Su Tesisatçısı
Bakırköy Yeşilköy Mahallesi Su Tesisatçısı

2 Yıl Garantili Hizmet! Sunulan Tüm Hizmetler ve Kullanılan Tüm Malzemeler 2 Yıl Garantilidir!

Su Tesisatçısı – En yakın Su tesisatçısı Ne İş Yapar?

Kameralı su tesisatçısı tanımı: İş merkezleri (binalar, okullar, hastaneler, resmi ve özel binalar vb.) atık su, temiz su (pis su) gibi çeşitli yakıtlar ile etkin olan bakım ve onarımları yapan ve önleyen kişilere su tesisatçısı denir.Kameralı su tesisatçısı hizmetleri dahilinde su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme, pimaş açma, logar bulma, logar açma, tıkalı giderlerin açılması, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığının robot cihazlarla açılmasını sağlayan kişidir.

En yakın Su tesisatçısı ve su tesisatçılığı hakkında ki konu başlıklarını vermeye çalıştım işi yaptıracak olan siz değerli müşterilerimiz ve işi yapan tesisat firmaları yukarıda bahsi geçen konulara titizlik uyduğu sürece su tesisatınız uzun yıllar sağlıklı kalır ve hiç bir sorun yaşamazsınız.
Şayet bahsettiğim hususların tersi yaşandığı müddetçe, kalitesiz malzeme ve ehil olmayan su tesisatçıları tarafından yapılan her işlem hüsranla bitebilir.

En Yakın Su Tesisatçısı :

Su günümüzde insanların günlük yaşamında çok fazla kullandığı zaruri ihtiyaçtır. Temizliğimizde, yemeğimizde ve saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok konuda başı çeken unsurdur. Hal böyle olunca suyun yaşam alanlarımıza geliş şekli ve tesisat tertibatı bir o kadar önem arz etmektedir.

En yakın Su tesisatçısı olarak, İstanbul’ un bütün semtlerine acil su tesisatçısı, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, petek temizleme, logar bulma ve logar açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerini garanti kapsamlı ve envanterimizde mevcut Avrupa’ dan ithal ettiğimiz kameralı robot cihazlar vasıtasıyla tüm sorunlarınıza ortak olmaya hazırız. Su kaçağı ve gider tıkanıklığı vb. gibi sorunlarınız için su tesisatçısı arıyorsanız. Hemen iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Mobil gezici ekiplerimiz ile İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmet sağlamaktayız. Randevu talep ettiğiniz takdirde en yakın tesisat ustamızı 15-30 dakika içerisinde size yönlendiriyoruz. Yaptığımız tüm işlemler Altyapı Tesisat tarafından 2 yıl garantilidir.

En yakın Su tesisatçısı ve Su kaçağı bulma gelişen teknoloji eşliğinde artık kolay bir iş. Su kaçağını bulmak için eviniz harabeye dönmesin.  Ve üstüne üslük su kaçağını bulamama sorununa artık son!

Uzmanlarımız su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti için kameralı görüntüleme sistemleri ve akustik dinlemeli cihazlar kullanmaktadır. Sizlere böylelikle daha kesin sonuç ve daha iyi hizmet veriyoruz. Su kaçağı bulma, yetkili personelin su sızıntısı olan arızalı bölgeleri kamera ve akustik dinleme cihazları yardımı ile kontrol ettikten sonra su sızıntısını veya su kaçağını bulması işlemidir. Tespit edilen  sorunlu bölgeye profesyonelce su kaçağı tamir ve onarımı yapılarak su kaçağının giderilmesi sağlanır. Altyapı Tesisatı su kaçağı bulma çözümleri için gerekli tüm cihazlara sahiptir. Meydana gelen su kaçağı problemleri, su kaçağı tespit işlemi ardından firmamız tarafından 2 yıl garantili olarak onarımı yapılır.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su tesisat borularında, su kaçağı sorunu var diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Verdiğimiz bilgilerle sorunlu bölgeleri bulabilir, doğru tanı ile neye ihtiyacınız olduğunu bilerek su kaçağı bulma servislerini arayabilirsiniz. Bilinen probleme müdahale yapmak daha kolay olacaktır.

Evde Su Kaçağını Bulmak İçin Deneyebileceğiniz Yöntemler?

Eğer sorunun soğuk su tesisatından kaynaklandığını düşünüyorsanız, dairenizin ana vanasını kapatarak uzun bir süre bekleyiniz. Su kaçakları alt komşunuzun tavanından su sızmasına sebep olabilir. Vananın kapatılmasına rağmen su sızıntısı hala devam ediyorsa, müdahale edilmesi gereken yerin sıcak su borularından kaynaklanıyor diyebiliriz. Sizlerde hemen su kaçağı bulma randevusu talep edebilirsiniz.

Su kaçağı sorununu çözmek için kombiye ait sıcak su vanası kapatılır. Yapılan işlem olumlu sonuç vermiyorsa, su kaçağı atık su hattında meydana gelmiş olabilir. Sorunlu olabileceğini düşündüğünüz pimaş borularını bir ya da iki gün kullanmamalısınız. Hemen profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir. Tecrübeli personel kameralı sistem ve akustik dinleme cihazı ile borularda su kaçağını noktasal olarak tespit ederek doğru müdahale edilmesi sonucunda su kaçağı probleminden kurtulmuş oluruz.

Kameralı su kaçağı tespiti ve su kaçağını bulmak için bir takım yöntemler ve yüksek teknoloji makineler kullanmaktayız. Su kaçak tespitini elimizde bulunan modern cihazlarla kırmadan buluyor böylelikle su kaçağı olan bölgedeki sorunu gideriyoruz.

Eski usül yöntemler ve teknikler günümüzde kullanılmamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ve tesisat firmaları için hem zamandan, hem de maddi açıdan tasarruf sağlamaktadır. Su kaçağı tespiti banyo veya su tesisatlarında pimaş borularında oluşan su sızıntısı firmamız tarafından kırmadan cihazla bulunmaktadır. Kırmadan yapılan işlem sizlere daha fazla bir maliyet çıkarmaz.

Aksine hem ekonomiktir. Hem de evinizi harabeye çevirmeden zamandan tasarruf sağlatır. Cihazla kırmadan su kaçaklarının yerleri tespit edilerek sızıntı olan bölgeye onarım tamiratı yapılır.

En Yaygın Kullanılan Su Kaçağı Tespiti Teknikleri;

  1. Eski usül tahmin yöntemi ile parkeleri kaldırıp ya da fayansları kırıp su kaçağı tespiti tekniği. (Profesyonel hiçbir firma artık bu yöntemi kullanmıyor.)
  2. Akustik dinleme yöntemi kullanarak kaçak olan bölgenin ses tınısını dinleyerek su kaçağı tespiti tekniği.
  3. Termal kamera ile kombi su kaçağı ya da sıcak su sızıntısı bulma yöntemi.
  4. Pimaş görüntüleme cihazı kullanılarak su kaçağı bulma tekniğidir.

Bapcılar Tıkanıklık Açma

Su Kaçağı Tespiti

Size Yardımcı Olabiliriz..
7/24 Su Tesisat Ustası